Sieťky proti hmyzu

 

Sieť je vyrobená zo skleného vlákna potiahnutého plastom, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Je vyrábaná v šedej a čiernej farbe a na okennom profile je takmer neviditeľná. Je možné zvoliť medzi pevnou alebo rolovacou sietťkou, ktorá je upevnená v decentnom ráme vo farbe podľa Vášho priania a vôbec nenarušuje celkový vzhľad okna.

 

Pozor ! sieťku si pri preberaní riadne prezrite či nie je deravá, pretože inak Vám reklamáciu na roztrhnutú sieťku neuznáme.

Pevné okenné sieťky extrudované

Rám siete je vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou.

Dodávame iba sieťe spojené skrytými vnútornými rohmy, u ktorých nedochádza k žltnutiu plastových rohov ako pri sieťkach s vonkajšími plastovými rohmy.

Sieťky z valcovaného profilu štandardne nedodávame

(v prípade záujmu ich vieme dodať, pasujú však iba na okenné profili s rovnou hranou ).

V ponuke máme tri odtiene štandatných farieb biela /408/ hnedá /456/ elox /6003/ a 6 odtieňov v imitácií dreva zlatý dub /2178/, čerešňa /3152/, orech /2179/, balsamico /3214/, írsky dub /3211/ a borovica /1192/.

Vyznačujú sa tým že pri montáži sa nezasahuje do okna, ani nie je potrebné vŕtanie do plastu okna. Sieť sa jednoducho za pomoci plastových uší uchytí háčikmi o tesniace gumičky okna. Keďže má každý typ okna inú hrúbku rámu máme v ponuke 6 typov háčikov vo veľkostiach 0, 12, 17, 20, 25, 30 mm, ktoré sú farebne prispôsobené odtieňom profilu siete.

Okenné rolovacie sieťky

Sieťovina sa navíja na hliníkovú hriadeľ, ktorá je uložená v hliníkovom boxe. Navíjanie siete zaisťuje pružina uložená v hriadeli. Sieťovina na krajoch prechádza vodiacimi lištami vybavených tesniacimi kefami. Sťahovaná sieťovina je v tejto polohe zaistená nastaviteľnými dorazmi na koncoch vodiacich líšt za koncovú lištu, ktorá je tiež vybavená tesniacou kefou doliehajúcou až k parapetu.

Z interiérovej strany sú na spodej lište namontované držiaky pre jednoduchšiu manipuláciu pri otváraní siete.

Sieť sa montuje priskrutkovaním na rám okna z exteriérovej strany .

V ponuke máme tri odtiene  farieb biela /408/ hnedá /456/ a  zlatý dub /2178/.

Dverové rolovacie sieťky

Sieťovina sa navíja na hliníkovú hriadeľ, ktorá je uložená v hliníkovom boxe. Navíjanie siete zajištuje pružina uložená v hriadeli. Sieťovina na krajoch prechádza vodiacimi lištami vybavených tesniacimi kefami. Vytiahnutá sieťovina je v tejto polohe zaistená magnetickou gumou, ktorá je umiestnená na koncovej lište a dorazovej lište, ktorá tvorí spolu s vodiacimi lištami a boxom utesnený obvod celej siete.

Sieť sa zatvára zaklapnutím bočnej magnetickej lišty. Z interiérovej aj exteriérovej strany je na lište plastové madlo pre jednoduchú manipuláciu pri zatváraní a otváraní siete.

V ponuke máme tri odtiene  farieb biela /408/ hnedá /456/ a  zlatý dub /2178/.

Pevné dverové sieťky

Rám dverných sietí je vyrobený z valcovaných, alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Celá sieť sa montuje na rám dverí pomocou pántov.

Montuje sa pomocou obyčajných alebo samozatváracích plastových pántov na rám dverí z exteriérovej strany, s dovieraním na magnet.

V ponuke máme tri odtiene štandatných farieb biela /408/ hnedá /456/ elox /6003/ a 6 odtieňov v imitácií dreva zlatý dub /2178/, čerešňa /3152/, orech /2179/, balsamico /3214/, írsky dub /3211/ a borovica /1192/.

Posuvné dverové sieťe

Posuvné siete v ráme sú vhodné pre montáž na rám, aj do ostenia. Konštrukcia posuvných sietí sa skládá z rámu a jedného alebo dvoch posuvných krídel siete. Nevyžadujú žiadnyy priestor pre otvorenie. Výhodou je ľahký a tichý chod, príjemné ovládanie a jednoduchá montáž.

Základná farba : biela, hnedá

Príplatkové farby : lakovanie podla palety RAL alebo renolit zlatý dub.