Textilné roletky

Široká ponuka látok a typov textilných roletek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Látkové roletky majú niekoľko variantov vykonania montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookna alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom navinutia.

JAZZ 19

Látková roletka je vhodná pre rozmer 1500 x 2300mm (š x v) podľa typu látky. Jej prevedenie je bez krytu navinutia, voľne visiace s možnosťou fixáciie. Držiaky, závažia látky a retiazka sú v bielej a hnedej farbe. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutia látky. Montáž je vykonávaná dvoma spôsobmi pomocou plastových, alebo kovových úchytiek - na krídlo (nezmenšuje svetlosť) a pomocou skrutiek nad okno, do ostenia, na krídlo (nezmenšuje

 

svetlosť).

 

 

JAZZ 25

​Látková roletka je vhodná pre rozmer 2000 x 2500mm (š x v) podľa typu látky. Jej prevedenie je bez krytu navinutia, voľne visiace. Držiaky, závažia látky a retiazka sú v desiatich farebných odtieňoch. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutia látky. Montáž je vykonávaná pomocou skrutiek nad okno, do ostenia, na krídlo (nezmenšuje svetlosť).

 

 

JAZZ 32

​Látková roletka je vhodná pre rozmer 3000 x 2500mm (š x v) podľa typu látky. Jej prevedenie je bez krytu navinutia, voľne visiace. Držiaky a retiazka sú v bielej farbe a závažia látky v siedmich farebných odtieňoch. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutie látky. Montáž je vykonávaná pomocou skrutiek nad okno, do ostenia, na krídlo (nezmenšuje svetlosť).

 

 

COLLETE​

​​​

Látková roletka je vhodná pre rozmer 1500 x 2500mm (š x v) podľa typu látky. Jej prevedenie je s krytom navinutia látky a s krycími lištami po stranách. Kryt navinutia (box), krycia lišta a závažia látky sú v bielej, hnedej farbe a v piatich dekoroch renolitových fólií. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutia látky. Montáž je vykonávaná pomocou skrutiek na krídlo (zmenšuje svetlosť).

 

 

​OPTIMA

​​

Látková roletka je vhodná pre rozmer 2000 x 2500mm (š x v) podľa typu látky. Jej prevedenie je s krytom navinutia látky a s vodiacimi lištami po stranách. Kryt navinutia (box), krycia lišta a závažia látky sú v bielej, hnedej a striebornej farbe. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutia látky. Montáž je vykonávaná pomocou obojstrannej lepiacej pásky na krídlo (nezmenšuje svetlosť).

 

 

STREAM

 

Látková roletka je vhodná pre rozmer 2000 x 2400mm (š x v) podľa typu látky. Jej prevedenie je bez krytu navinutia, voľne visiace. Držiaky sú kovové, drevené závažia sú všité do látky. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutia látky. Montáž je vykonávaná pomocou skrutiek nad okno, do ostenia, na krídlo (nezmenšuje svetlosť).