Našou hlavnou činnosťou je predaj a montáž plastových okien. Svojim zákazníkom ponúkame okná značiek Veka, Aluplasta Gealan čo zaručuje že si u nás každý vyberie svoje okno. Dodávame len certifikované okná od renomovaných a overených výrobcov. 

Dodacia doba je 2 až 4 týždne podľa typu okna.

GEALAN 8000

 

 

Overený šesťkomorový systém S 8000 IQ so stavebnou hĺbkou 74 mm splňuje všetky požiadavky na modernú okennú techniku, má dobré tepelno izolačné vlastnosti a účinný systém ochrany pred hlukom a lupičmi.

GEALAN 9000

 

 

Systém má stavebnú hĺbku 83 mm s pružným stredovým tesnením, hlbším zapustením skla a zasklievacou drážkou pre zasklenie široké až 56 mm. Veľká stavebná hĺbka, šesť komôr v ráme a krídle v súlade s tromi tesniacimi rovinami sú zárukou vynikajúcej tepelnej izolácie. Cieľom bolo dosiahnutie hodnoty Uf = 0,92 W/m²K pre štandardnú kombináciu s oceľovou výstuhou a tím aj využitie v nízkoenergetických a pasívnych domoch.

ALUPLAST IDEAL 4000

 

 

Základný 5 komorový profil so stavebnou hĺbkou 70mm a atraktívnym zaobleným vzhľadom.

VEKA PERFECTLINE

 

 

Kvalitný a pevný 5 komorový profil triedy A so stavebnou hĺbkou 70mm a atraktívnym zaobleným vzhľadom. V oknách je použité kovanie Roto a sklá s teplým pvc rámikom.

VEKA SOFTLINE 82 MD

 

 

6 komorový profil triedy A so stavebnou hĺbkou 82mm

Tieto okná sú vhodné pre novostavby ako nízkoenergetické a pasívne domy, ale aj pre rekonštrukciu starších budov. Narozdiel od okien Veka Perfectline majú stredové tesnenie, ktoré eště viac zvyšuje izolačníé, protihlukové vlastnosti a zabraňuje roseniu.

SALAMANDER STREAMLINE 76

 

 

Tento profil je atraktívny nielen pre vizuálne zvýraznenie vzhľadu každého okna, ale tiež poskytuje väčší komfort a výrazne znižuje spotrebu energie.      5-komorový systém so stavebnou hĺbkou 76 mm a 2 tesniace úrovne zaisťujú optimálnu tepelnú izoláciu a ochranu proti hluku, rovnako ako vysokú mieru bezpečnosti. Do okien je možné použiť dvojsklá hrúbky 24 mm s koeficintom prestupu tepla Ug = 1,0W/m2K, alebo trojsklá s hrúbkou 44 mm s koeficientom prestupu tepla Ug = 0,6 W/m2K