IDEAL 7000

 

6 komorový profil so stavebnou hĺbkou 80mm a atraktívnym zaobleným vzhľadom. Kombinácia krídla z profilu ideal 4000 s 80mm hrubým rámom. Profil krídla vyztužený oceľovými pozinkovanými výztuhami v tvare U s hrúbkou 1,2mm , 1,5mm alebo 2mm podľa veľkosti krídla, ktoré zaisťujú ich maximálnu pevnosť. Profil rámu je vyztužený uzaveretými alebo U výztuhamy s hrúbkou 1,2mm , 1,5mm alebo 2mm podľa veľkosti okna. Okná dodávame s blokádou proti nesprávnej manipulácii s kľučkou pri ováravo sklopných krídlach.

Na výber je viacero druhov kľučiek ako napr. plastová kľučka, hliníková kľučka medos, bezpečnostná

kľučka secustic alebo iné špeciálne kľučky.​

Možnosť výberu z viac ako 100 druhov  vrátane bezpečnostných alebo protihlukových skiel, štandardne dodávame okná s dvojsklom float 4 /16 Argon/ 4LE U=1.0 s nerezovým distančným rámikom.

​Dvě celoobvodové trvalo pružné vymenitelné tesnenia z EPDM dokonale utěsnia okno proti vnikaniu vody a poveternostným vplivom. Sklo je utesnené trvalo pružným těsněním EPDM. Farba tesnenia je štandardne čierna alebo sivá.

Obvodové kovanie SIEGENIA-AUBI. Štandardne v základnej bezpečnosti a striebornej povrchovej úprave, možnosť výberu dodatočných bezpečnostných prvkov.

Možnosť dovybavenia systémom na kontrolované vetranie obytného priestoru (Regel-Air®).

Zasklievacie lišty roundline alebo soft-line.​ Montážne kotvy v cene okna.