IDEAL 8000

 

6 komorový profil so stavebnou hĺbkou 85mm a rovným krídlom.​

​Profil krídla vyztužený oceľovými pozinkovanými výztuhami v tvare U s hrúbkou 1,2mm , 1,5mm alebo 2mm podľa veľkosti krídla, ktoré zaisťujú ich maximálnu pevnosť.

Profil rámu je vystužený uzaveretými alebo U výztuhamy s hrúbkou 1,2mm , 1,5mm alebo 2mm podľa veľkosti okna. Okná dodávame s blokádou proti nesprávnej manipulácii s kľučkou pri ováravo sklopných krídlach. Na výber je viacero druhov kľučiek ako napr. plastová kľučka, hliníková kľučka medos, bezpečnostná kľučka secustic alebo iné špeciálne kľučky.​

Možnosť výberu z viac ako 100 druhov  vrátane bezpečnostných alebo protihlukových skiel, štandardne dodávame okná s profilu id 8000 s trojsklom  s nerezovým distančným rámikom.

​3 celoobvodové trvalo pružné vymenitelné tesnenia z EPDM dokonale utěsnia okno proti vnikaniu vody a poveternostným vplivom. Sklo je utesnené trvalo pružným těsněním EPDM. Farba tesnenia je štandardne čierna alebo sivá.

Obvodové kovanie SIEGENIA-AUBI. Štandardne v základnej bezpečnosti a striebornej povrchovej úprave, možnosť výberu dodatočných bezpečnostných prvkov. Možnosť dovybavenia systémom na kontrolované vetranie obytného priestoru (Regel-Air®).

 

Show More